mieszkania

Czy warto mieszkać w stolicy?

Czy warto mieszkać w stolicy?

(...) mieszkań w Warszawie są jednak bardzo wysokie. Za cenę niewielkiego mieszkania w centrum możemy kupić dużo większe w którejś z okolicznych miejscowości. Pod uwagę należy również wziąć komfort życia - mniejsze miejscowości gwarantują spokój, brak ciągłego hałasu i czystsze powietrze. Życie w nich jest też z reguły bezpieczniejsze, co jest istotne, jeśli, na przykład, (...)

Kawalerka na dobry początek

Kawalerka na dobry początek

(...) powodów, niekoniecznie finansowych. Przede wszystkim bowiem etap usamodzielniania się pokazuje, że jeszcze wielu rzeczy musimy się nauczyć i że wiele też może się zmienić. Co za tym idzie, jeśli byśmy kupili mieszkanie, wówczas musielibyśmy pozostać już w tym miejscu, w którym tego dokonaliśmy. Jeśli nie kupujemy mieszkania, a jedynie decydujemy się na mieszkanie do (...)

Lokale użytkowe - wynajem pod własną działalność

Lokale użytkowe - wynajem pod własną działalność

(...) jakbyśmy pracowali bez przerwy. Co za tym idzie, warto zorientować się, jakie lokale użytkowe są dostępne w najbliższym naszym otoczeniu i być może zdecydować się na ich wynajem. Wtedy wprawdzie będziemy musieli dołożyć koszty związane z jego wynajmem, ale na pewno zwiększy się wydajność naszej pracy, a o to przecież powinno nam chodzić.Nieruchomości jest wszędzie wiele. Właściwie wszędzie się pojawiają nowe budynki,